Market Elektrik Otomasyon Sanayi ve Dış.Tic. A.Ş.

 

Market Elektrik Otomasyon Sanayi ve Dış.Tic. A.Ş. Aralık 2006 tarihinde elektrik, elektronik ve otomasyon ürünleri ithalat, satış ve teknik desteği alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Ana Distribütörlüklerimiz:Rockwell Automation (Allen Bradley) : AC Motor sürücü (İnvertör) ve Yumuşak Yol vericiler (Soft Starter), PLC Sistemleri, Servo sürücü ve motorları ile Operatör Panelleri (HMI)

RS Automation (RS Oemax) : Servo Sürücü ve Motorları, Hareket (Motion) Sistemleri PLC Sistemleri, Uzak IO (Remote I/O), AC Motor sürücüler

LNC Technology (LNC) : CNC Kontrol Cihazları, Otomasyon Kontrolörleri, Robot Kontrol Cihazları, Plastik Enjeksiyon Kontrol Sistemleri

 

     

Firmamız uzman ekibiyle elektrik, elektronik ve CNC sektöründe malzeme satışı, mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, teknik servis, taahhüt ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve gelişmiş altyapısı ile üretim, ihracat, ithalat yapar konuma ulaşan firmamız, hizmet sahasını her geçen gün genişletmektedir.

Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşaa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin Elektrik ve Otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede ve uygun şartlarla cevap verecek teknik bilgi, dağıtım ağı ve stok seviyesine sahiptir.

 
MARKET ELEKTRİK OTOMASYON
SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ADRES : Abdi İpekçi Cad. No:129/5 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL
TELEFON : +90 (212) 674 80 60 (PBX)
FAKS :+90 (212) 674 80 65
E-mail: info@marketotomasyon.com